Solární systémy a produkty

Solární produkty, tj. produkty přímo využívající elektřinu vyrobenou ze slunce, jsou praktickými pomocníky v běžných domácnostech, ale i v oblastech vzdálených od distribuční sítě jako autonomní zdroje elektrické energie v oblastech, kde by bylo vybudování elektrické přípojky velmi finančně náročné (tzv. ostrovní systémy), jakož i přicestování a kempingu ve formě solárních osvětlení, nabíječek mobilních telefonů atd. Dalším vhodným využitím slunečního záření je teplovzdušný panel SOLARVENTI, díky kterému zajistíte každodenní cirkulaci teplého vzduchu v nemovitostech bez dalších nákladů.

Toto využití je velmi vhodné zejména pro chaty a chalupy, kde po několika dnech bez ventilace hrozí v budovách růst plísně. Po dopadu slunečního záření na teplovzdušný panel dojde k ohřevu vzduchu a následnému proudění, tak je teplý vzduch vháněn do místnosti pomocí ventilátoru napájeném malým solárním článkem, viz. katalog SolarVenti.

Požadujete zefektivnit Vaši stávající FV elektrárnu nebo uvažujete o hřevu TUV pomocí fotovoltaických panelů? Využijte moderní technologie a zařízení BIOSUNTEC, bez nutnosti výměny stávajícího bojleru. Sluníčko vychází každý den, tak proč toho nevyužít k ekonomicky výhodnému provozu domácnosti či firmy! Více informací naleznete v katalogu BIOSUNTEC

Za zmínku stojí i fototermické články na ohřev TUV. Slyšeli jste také o parabolickém systému na bázi koncentrátoru slunečního záření s použitím krokového motoru, kdy se parabola otáčí ve směru slunce? Takové podobné systémy jsou běžné ve fotovoltaice, tak proč je nevyužít i pro ohřev TUV? Parabolou docílíte ideálního dopadu slunečního záření a zvýšíte tak efektivitu celého solárního systému.

Prohlédněte si KATALOG SOLÁRNÍCH PRODUKTŮ a seznamte se s naší kompletní nabídkou!

Máte-li dotazy k solárním produktům nebo potřebujete pomoci s řešením Vašeho konkrétního záměru, ZEPTEJTE SE NÁS a my Vám poradíme.

Technické a produktové informace, návody k instalaci, prohlášení o shodě a záruční podmínky najdete v sekci KE STAŽENÍ.


VYUŽITÍ SOLÁRNÍ ENERGIE

Technologický vývoj se řadu let zabývá otázkou efektivního využití sluneční energie pro potřeby lidstva a snížení emisí vznikajících při tradičních formách výroby elektřiny.

Největšího pokroku bylo dosaženo v oblasti výroby elektřiny a ohřevu vody, existuje však řada dalších produktů využívajících sluneční energii, a to zejména v oblasti osvětlovacích a nabíjecích systémů. Vybrané solární produkty, které využijete v každodenním životě, Vám nabízíme i my!