FVE panely a komponenty

Součástí naší nabídky je prodej technologií pro fotovoltaické elektrárny, které sami z praxe známe a jejichž kvalita a vhodnost v našich podmínkách je naší praxí ověřena.

Technologie pro fotovoltaické elektrárny nabízíme formou maloobchodu i velkoobchodu.

Nabízíme fotovoltaické panely mnoha světových výrobců, zejména pak značek Canadian Solar, IBC Solar, Yingli, apod. Dále střídače Fronius a SMA včetně příslušenství, konstrukční programy Schletter a Renusol včetně alternativních kompatibilních prvků a systémů pro ploché střechy. Viz ceník:

katalog FVE technologií


Prohlédněte si náš KATALOG FVE TECHNOLOGIÍ s kompletní nabídkou jednotlivých komponentů pro instalaci fotovoltaických elektráren.

Sháníte komponenty pro instalaci fotovoltaické elektrárny? Nevíte, které komponenty se hodí pro Vaši instalaci? ZEPTEJTE SE NÁS a my Vám poradíme.

Technické a produktové informace, návody k instalaci, prohlášení o shodě a záruční podmínky najdete v sekci KE STAŽENÍ.


KVALITA FVE KOMPONENTŮ

Aby fotovoltaická elektrárna dlouhodobě plnila svůj účel, musí být zhotovena z kvalitních a odolných materiálů, což platí pro všechny její části. Základem je mechanická odolnost prvků vystavených povětrnostním podmínkám, účinnost pro efektivní získávání a přeměnu slunečního záření na elektřinu, a kvalita zpracování, montáže i rozsah záruky.

I u fotovoltaických elektráren tak platí, že nejnižší prvotní investice nemusí být v čase nejlevnější, proto používáme a nabízíme pouze kvalitní a prověřené komponenty!


Partneři:

Fronius servis Partner IBC Solar SMABiosuntec