FVE na klíč

Instalací fotovoltaické elektrárny na střechu Vašeho domu získáte zdroj ekologicky vyrobené elektrické energie, kterou využijete pro provoz Vaší domácnosti.

Naše nabídka instalace fotovoltaických elektráren na klíč neobsahuje pouze samotnou instalaci. Našim zákazníkům poskytujeme pomoc při posuzování vhodnosti objektu pro umístění elektrárny, navrhujeme optimální technické i cenové řešení, zajišťujeme dokumentaci a komunikaci s úřady dle platné legislativy, asistujeme při připojení elektrárny do distribuční soustavy a provádíme záruční i pozáruční servis fotovoltaických elektráren.Proč si instalovat vlastní fotovoltaickou elektrárnu?

  • Nově zavedená investiční dotace z programu " Nová Zelená Úsporám" Vám pomůže finančně zvládnout pořízení vlastní fotovoltaické (solární) elektrárny na střeše Vašeho domova.
  • Díky investiční dotaci, která může být až 100.000 Kč, se průměrná návratnost investice do rodinné fotovoltaické (solární) elektrárny dostává k hranici 10 let.
  • Staňte se částečně energeticky nezávislými, vyrábějte si vlastní elektřinu a hned jí taky spotřebujte.
  • Snižte si náklady na energie až o desítky procent a zajistěte si právě teď svou energetickou budoucnost (předpokládáme, že ceny energií budou v budoucnu stoupat).
  • Dlouhá životnost systému = dlouhá záruka. Výrobcem jsou garantovány výkonové garance až na 25 let. Fotovoltaické střídače mohou mít záruku až 20 let.
  • Životnost fotovoltaického systému je až na 35-40 let.
  • Odolnost – fotovoltaické moduly jsou vyrobeny z tvrzeného skla a dalších ochranných materiálů. Fotovoltaický panel odolává nežádoucím vlivům počasí (déšť, kroupy, mráz, apod.).
  • Ekonomická návratnost sluneční elektrárny při využití dotací se pohybuje mezi 8-12 lety. Záleží na místě instalace, formě financování, efektivnosti využití Vámi vyrobené energie apod.
  • Bezúdržbová činnost. Kromě pravidelné periodické revize elektro (kterou pro Vás samozřejmě zajistíme) se o Vaši FVE v průběhu životnosti nemusíte mnoho starat.


Uvažujete o vlastní fotovoltaické elektrárně na klíč? Nebo máte libovolný dotaz?
ZEPTEJTE SE NÁS a my Vám poradíme!


VÍTE, ŽE..?

Podle nové legislativy může FVE instalovat pouze odborně způsobilá firma s profesní kvalifikací v oboru výstavby FVE.


Firma TERSYS s.r.o. tuto podmínku splňuje! Naše zkušenosti z instalací jsou převážně na střechách a dosahují již více jak 2MW.

Nová zelená úsporám

Nová zelená úsporám